کسب و کار

فروش میلگرد

میلگردها از نظر شکل ظاهری به سه دسته میلگر‌د ساده،آجدار و استیل تقسیم می شوند که در ادامه متن به شرح آنها می پردازیم

میلگرد ساده 

سطح میلگرد ساده صاف و گرد می باشد آنها در اندازه های مختلف از 6 تا 50 میلی متر در دسترس هستندبرای مقاصدخاصی نظیر جایی که باید میله ها در یک آستین فلزی یا ورقه ای بلغزند، برای اتصالات ادغامی در جاده ها و باندهای فرودگاه،برای ستون های مارپیچ استفاده می گردند بدون ایجاد آسیب به سادگی خم و برش می خورند.

برای ساخت و سازهای سازه ای نظیر پل ها و دیگر ساخت های سنگین میلگر‌د ساده به دلیل عدم اتصال زیاد بین بتن و میلگر‌د توصیه نمی شود.

میلگرد پوشیده شده با پوشش اپوکسی

این همان میلگر‌د سیاه با پوشش اپوکسی می باشد،همان استحکام کششی را دارد اما 70 تا 1700 برابر در برابر خورندگی مقاوم تر می باشد، با این حال، پوشش اپوکسی فوق العاده ظریف است .با اینکه احتمال آسیب به اپوکسی بیشتر است مقاومت در برابر خورندگی کمتر می شود

میلگرد گالوانیزه 

میلگر‌د گالوانیزه نسبت به فولاد کربن ،تنها 40 برابر نسبت به خورندگی مقاوم است. با وجود اینکه آسیب رسیدن به پوشش گالوانیزه خیلی سخت می باشد. از این نظر ارزش بیشتری نسبت به میلگردهای پوشیده شده با اپوکسی دارد.

از آنجایی که مقاومت و قطر میلگر‌دها با هم متفاوت هستند این عوامل بر روی قیمت انواع میلگر‌‌د تاثیر گذار هستند. شما می‌توانید از طریق کارشناسان فروش آهن فلز از آخرین اخبار فروش و فروش میلگرد و همچنین قیمت نبشی و قیمت ناودانی مطلع شوید.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا