سبک زندگی

لیوان تبلیغاتی

چاپ روی لیوان و ماگ فقط جنبه تزیینی و دکوری ندارد، بلکه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای یکپارچه سازی تبلیغات خود بسته به نیاز و بودجه مدنظرشان، نماد و شعار تبلیغاتی خود را روی لیوان های متنوع چاپ می کنند .

همچنین اگر به دنبال یک هدیه مناسب و البته ارزان قیمت برای عزیزان خود هستید چاپ روی لیوان می تواند به ابزاری ماندگار و قدرتمند باشد و البته جز موثرترین روش ها برای جلب توجه مخاطب بحساب می آید.

چاپ روی لیوان های سفید ساده، اکلیلی، حرارتی، قلبی و قاشقدار در رنگ های بسیار متنوع و … تنها گوشه ای از انواع ماگ ها می باشند. چاپ عکس روی لیوان باطرح دلخواه از پرطرفدارترین محصولات توسط سفارش دهندگان می باشد، از دلایل پرطرفدار بودن این محصول می توان به قیمت بصرفه آن و همچنین دقت و ظرافت در انجام پروسه چاپ و بکارگیری لیوان، جوهر و کاغذ های مرغوب اشاره کرد.

موسسات و شرک ها جهت هدیه دادن در نمایشگاه ها و سمینارها یا استفاده کارمندان خود در محیط کار، بیشتر به چاپ طرح های اختصاصی خود شامل لوگوی سازمانی، شعار تبلیغاتی و یا پیام های مناسبتی بر روی انواع لیوان ها اقدام می کنند. مهم ترین عامل انتخاب لیوان یا ماگ بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار جدا از قیمت اولیه به میزان کیفیت، جنس لیوان و همچنین براق و درخشنده بودن طرح بعد از چاپ می باشد.

برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی هر یک از لیوان ها بهتر است که از مواد شیمیایی قوی مخصوص شستشو استفاده نشود و با ابر مخصوص و آب سرد و مایع ظرف شویی شسته شوند.

 

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا