فناوری

ابزار رایگان ساخت وب سایت مایکروسافت

شرکت مایکروسافت اخیرا ابزار جدید رایگانی برای ساخت وب‌سایت ایجاد کرده است. یکی از قسمت‌های پروژه‌ی مرکز بازاریابی دیجیتال مایکروسافت (Digital Marketing Center) ارائه سرویس ساخت وب‌سایت می‌باشد که به شما امکان می‌دهد وب‌سایت مورد نظر خود را از صفر بسازید و محتواهای شبکه‌های اجتماعی را در آن وارد کرده و یا پویش تبلیغاتی راه بیندازید. هدف اصلی پروژه‌ی جدید شرکت مایکروسافت کمک به کسب و ‌کارهای کوچک برای بهبود فرایند بازاریابی می‌باشد.

مایکروسافت در بیانیه‌ی اخیرش اعلام کرد، با توجه به آمار به‌دست‌آمده از اتحادیه‌ی کسب و‌ کار کوچک (Small Business Association) بیش از 36% از این نوع کسب ‌و‌ کارها وب‌سایت اختصاصی ندارند. نداشتن وب‌سایت اختصاصی مطابق با فعالیت کسب و کار می‌تواند در آینده مشکل‌ساز شود؛ چراکه بین 70 تا 80 % از مردم پیش از مراجعه و یا اقدام به خرید محصولی، در ابتدا برای دیدن سابقه‌ی آن کسب‌و‌کار آنلاین جست‌و‌جو می‌کنند.

برای استفاده از ابزار ساخت وب سایت مایکروسافت ابتدا باید در بخش Digital Marketing Center حساب کاربری ایجاد کنید. پس از درج اطلاعات، روی گزینه‌ی My Website کلیک کرده و در صفحه‌ی جدیدی که باز می‌شود، وب‌سایت بسازید. اگر تصمیم بگیرید وب‌سایت را برپایه‌ی صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کنید، ابزار مایکروسافت اطلاعات لازم مانند تصاویر را از صفحه استخراج می‌کند تا وب‌سایت ایجاد شود.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا