فناوری

18 میلیون کاربر خارج از چین در موتور جست‌وجوی هواوی

شرکت هواوی اخیرا کنفرانسی کوتاهی به میزبانی دکتر جیمی گونزالو، قائم‌مقام سرویس‌های موبایلی مصرفی هواوی و آندرئاس زیمر، مدیر محصول واحد اروپای هواوی، همراه با حضور روزنامه‌نگاران منتخب برگزار کرده تا جزئیات بیشتری درباره‌ی خدمات موبایلی هواوی (HMS) و سیستم‌عامل هارمونی او اس (HarmonyOS) ارائه دهد.

در این کنفرانس مطبوعاتی، دو مدیر اجرایی شرکت هواوی بیان کردند، این شرکت چینی در خارج از بازار بومی خود نیز عملکرد خوب و قدرتمندی داشته است. هم اکنون، 18 میلیون کاربر فعال ماهانه در خارج از چین از Petal Search استفاده می‌کنند که ۴ میلیون نفر از آن‌ها در اروپا حضور دارند. این آمار برای هواوی بسیار پر افتخار است؛ چرا که تا یک سال پیش Petal Search  وجود نداشت. این سرویس به شما کمک می‌کند تا از طریق عکس به‌دنبال بازیگران یا سلبریتی‌ها بگردید. همچنین، امکان مشابهی برای جست‌و‌جوی محصولات ارائه می‌شود.

دکتر جیمی گونزالو، قائم‌مقام سرویس‌های موبایلی مصرفی هواوی در مراسم مذکور تأکید کرد که هواوی برای تأمین ایمنی سرویس‌های خود پیوسته زیرنظر است. سرویس Petal Search از گواهی خاصی بهره می‌برد که اتحادیه‌ی اروپا آن را صادر کرده است. این گواهی اعلام می‌کند تمامی داده‌های کاربران Petal Search ایمن می‌باشند.

نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا